Cauta


Baga mailu`:


Si vezi ca mailu` e ala cu @ si fara www in fatza, da ?

-

Queen + Paul Rodgers Rock The Cosmos 2008 Concert Tour

March 21, 2008 , 8:08 am

Q+PR 2008 Tour Press Release / Dates

Queen + Paul Rodgers Rock The Cosmos 2008 Concert Tour
Well, at least UK, Northern Eurasia, Central, Southern and Eastern Europe

With highly anticipated return to Latin America expected to follow.
Tour heralds in first new Queen studio album in 13 Years
Full

Evident nu e Queen dar cred ca o sa dau o fuga sa`i vad pe Brian May, Deacon and Tyler. Cat inca nu mor. Logic ca cel mai aproape e la bozgori.

The Cosmos Rocks over Europe at:

EUROPE LEG 1:
Tuesday 16 September Moscow SCO Olympic Arena RUSSIA
Wednesday 17 September Moscow SCO Olympic Arena RUSSIA
Saturday 20 September Gdansk Shipyard POLAND
Sunday 21 September Berlin Velodrom GERMANY
Tuesday 23 September Antwerp Sportspaleis BELGIUM
Wednesday 24 September Paris Bercy FRANCE
Friday 26 September Rome Palalottomatica ITALY
Sunday 28 September Verona Arena ITALY
Monday 29 September Zurich Hallenstadion SWITZERLAND
Wednesday 1 October Munich Olympiahalle GERMANY
Thursday 2 October Mannheim SAP Arena GERMANY
Saturday 4 October Hannover TUI Arena GERMANY
Sunday 5 October Hamburg Color Line Arena GERMANY
Tuesday 7 October Rotterdam Ahoy NETHERLANDS

UK
Friday 10 October Nottingham Arena
Saturday 11 October Glasgow SE&CC
Monday 13 October London 02
Tuesday 14 October Cardiff Arena
Thursday 16 October Birmingham NIA
Saturday 18 October Liverpool Arena

EUROPE LEG 2
Wednesday 22 October Barcelona Palau Sant Jordi SPAIN
Friday 24 October Murcia Estadio Municipal SPAIN
Saturday 25 October Madrid Palacio de Deportes SPAIN
Tuesday 28 October Budapest Sportarena, HUNGARY
Wednesday 29 October Belgrade Arena SERBIA
Friday 31 October Prague 02 Arena CZECH REPUBLIC
Saturday 1 November Vienna Stadthalle AUSTRIA

So, caut unguroaica buna si destupata care in virtutea vecinatatii intre tari, sa`mi booking, accommodation, tickets, schedule, city tour and fellatio. Thx.


Scris de in Stări | Comenteaza! (0)

Articole asemanatoare:

  • Queen, cea mai bun? trup? britanic? a tuturor timpurilor
  • ...
  • Rock depresiv
  • ...
  • Paul McCartney – We All Stand Together – the mp3 of the day
  • ...
  • Eldad Tarmu Chamber Jazz Ensemble – Dancing For The Queen Of Bohemia – the mp3 of the day
  • ...
  • Multam Irin
  • ...

  • Comenteaza! »

    RSS feed for comments on this post. | Trackback

    Comenteaza!

    XHTML ( Poti sa folosesti tagurile): <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> .

    Sorry, nexam post-uri.

    -
    Link Exchange

    Stiri IT & C Politica Financiar Muzica Sport Sanatate Monden Cultura